var ul = document.createElement('ul'); ul.setAttribute('style','background-color:#FFF;list-style-type:none;margin:0;padding:0;font-family:Trebuchet MS,Verdana,Arial,Helvetica,sans-serif;border:1px solid #e5e5e5; width:100%;'); ul.innerHTML = '
  • TPU
    Ajută cu răspunsul tău!
  • Tehnologie Salut, trebuie sa primesc niște bani prin paypal( cont de paypal în cont de paypal), și vreau sa...
  • Conversaţii Salut! Daca am avut un caine pe nume Bodo si mi- a murit acum cateva luni si mi am luat altul si i am...
  • Adolescenţi Salut, daca eu m- am dus cu prietenii mei in curtea unei scoli la teren dar scoala era inchisa asa...
  • Auto & Moto O scoala de soferi buna in Iasi pentru categoria A1?
  • Auto & Moto Salut. Am o întrebare mai complicata, dpdv legislativ, poate cineva cu studii pe domeniu mi- ar...
  • Tehnologie Salut, am o problema la digi. Au fost bagate recent pe cablu sky showtime 1 si 2. Pe un televizor ...
  • Sănătate Bună! Dacă ieri mi- am început viața sexuală (cu prezervativ), iar azi mi- am făcut vaccinul antiHPV,...
  • Religie Hei, TPU, credeți că în Săptămâna Mare sunt spirite mai multe și mai aprige printre noi? ...
  • Adolescenţi Ce înseamnă haș moro pele in țigănește
  • Sănătate Buna seara, am o problema, mi- am dat pirce in nas acum aprox 1luna, si in timpul asta mi am schimbat...
  • Alte întrebări...
  • '; var scriptTag = document.getElementsByTagName('script'); scriptTag = scriptTag[scriptTag.length - 1]; scriptTag.parentNode.appendChild(ul);